Şener Şen’in kız kardeşi de ünlüymüş: Hercai dizisinin yıldızı çıktı


Komediden, dramaya Yeşilçam’da 300’e yakın filmde rol alan sanatçı Ali Şen’in oğlu olan usta oyuncu Şener Şen hakkındaki gerçekle hayranlarını bir kez daha şaşırttı! Meğer kız kardeşi de uzun yıllardır izlediğimiz ünlü bir oyuncuymuş…

Yeşilçam’ın cimri adamı olarak tanıdığımız Ali Şen’in oğlunun usta oyuncu Şener Şen olduğunu bilmeyen yoktur. Peki kardeşinin de sevilen bir oyuncu olduğunu biliyor muydunuz?

Şener Şen’in kendisi gibi oyuncu olan kız kardeşini duyanlar şaşırdı.

Şener Şen’in kız kardeşi özellikle sevilen dizilerden aşina olduğumuz İnci Şen.

İnci Şen, verdiği bir röportajda ağabeyi Şener Şen’in torpili olmadığını açıklamıştı.

İNCİ ŞEN KİMDİR

İnci Şen, 1953 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Usta oyuncu Şener Şen’in kız kardeşidir. İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olmuştur.

Gönül Yarası, Pardon, Ormancı, Çözde Al Mustafa Ali, Geceler Yarim Oldu, Gizli Tünel, Memleket Hikayeleri, Ayakta Kal, Fadik İntikam Peşinde, İhtiras, Ayrılık, Sırlar Dünyası, Bir İstanbul Masalı, Keloğlan, Melekler Adası, Beşinci Boyut, Yaşanmış Şehir Hikayeleri, Yeşeren Düşler, Gurbet Yolcuları, Kaçak Gelin, Dizine Dursun, Kader Çizgisi, Makber, İnsan Aldandı, Tövbeler Tövbesi, Vuslat Yolu, Maral, Filinta ve İki Yalancı gibi dizilerde yer aldı.

İnci Şen son olarak Atv ekranlarında yer alan Hercai dizisinde Nigar karakterine hayat vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir